Här hittar du mycket kunskap samlad på ett ställe

Taberg

Postadress

TMG Tabergs AB
Box 94
562 02 Taberg

Besöksadress

Bergslagsvägen 11
562 42 Taberg

Kontakt

+46 10 459 80 00

info@tmgtabergs.se


Reception

Therése Kullén

010-459 80 00

info@tmgtabergs.se

Försäljningschef

Martin Dunhoff

010-459 80 94

martin.dunhoff@tabergmediagroup.se

Säljare

Christer Andersson

010-459 80 06

christer.andersson@tmgtabergs.se

Säljare

Michael Lyck

010-459 80 19

micke.lyck@tmgtabergs.se

Säljare

Simon Roupé

010-459 80 57

simon.roupe@tmgtabergs.se

Säljare

Elin Neth

Mammaledig

elin.neth@tmgtabergs.se

Projektledare

Håkan Skoog

010-459 80 28

hakan.skoog@tmgtabergs.se

Projektledare

Rickard Andersson

010-459 80 16

rickard.andersson@tmgtabergs.se

Projektledare

Stefan Augustsson

010-459 80 37

stefan.augustsson@tmgtabergs.se

Projektledare

Per Jensen

010-459 80 20

per.jensen@tmgtabergs.se

Projektledare

Martin Carlsson

010-459 80 04

martin.carlsson@tmgtabergs.se

Projektledare

Hasse Engqvist

010-459 80 07

hans.engqvist@tmgtabergs.se

Projektledare

Carina Ljungberg

010-459 80 08

carina.ljungberg@tmgtabergs.se

Studio och marknadsansvarig

Annica Roupé

010-459 80 41

annica.roupe@tmgtabergs.se

Teknikansvarig

Fredrik Mauritzson

010-459 80 45

fredrik.mauritzson@tmgtabergs.se

Prepress original

Hans-Olof Nordén

010-459 80 43

hans-olof.norden@tmgtabergs.se

Prepressansvarig

Håkan Paulsson

010-459 80 48

hakan.paulsson@tmgtabergs.se

Prepress original

Björn Pettersson

010-459 80 49

bjorn.pettersson@tmgtabergs.se

Prepress original

Glenn Svanberg

010-459 80 42

glenn.svanberg@tmgtabergs.se

Förpackningskonstruktion, original

Thomas Ahnström

010-459 80 38

thomas.ahnstrom@tmgtabergs.se

Prepress förpackning, bildhantering

Fredrik Nilsson

010-459 80 44

fredrik.nilsson@tmgtabergs.se

Prepress förpackning, bildhantering

Mattias Protiwa

010-459 80 47

mattias.protiwa@tmgtabergs.se

Produktionsansvarig offset

Pontus Moberg

010-459 80 18

pontus.moberg@tmgtabergs.se

VDP-ansvarig. Prepress

Krister Nord

010-459 80 34

krister.nordh@tmgtabergs.se

Förman bokbinderi & leveranser offset

Jan Nordström

010-459 80 27

jan.nordstrom@tmgtabergs.se

Storformat

Johan Moberg

010-459 80 17

xpo@tmgtabergs.se, johan.moberg@tmgtabergs.se

Lager & distribution

Ulrika Nordström

010-459 80 14

ulrika.nordstrom@tmgtabergs.se

Lager & distribution

Mia Junhem

010-459 80 03

mia.junhem@tmgtabergs.se

Controller produktion

Mathias Lundberg

010-459 80 24

mathias.lundberg@tmgtabergs.se

VD

Mikael Lind

010-459 83 08

micke.lind@tabergmediagroup.se

Ekonomi

Cinna Roos

010-4598300

cinna.roos@tabergmediagroup.se

Miljö- och kvalitetsansvarig

Johan Sten

010-459 80 22

johan.sten@tmgtabergs.se

Förman digital

Hanna Odéen

010-4598030

hanna.odeen@tmgtabergs.se

Växjö

Postadress

TMG Tabergs AB
Box 219
351 05 Växjö



Besöksadress

Smedjegatan 39
352 46 Växjö

Kontakt

+46 10-459 80 00

info@tmgtabergs.se


Platschef

Marie Jonsson

010-459 80 52

marie.jonsson@tmgtabergs.se

Säljare/projektledare

Ronny Båland

010-459 80 84

ronny.baland@tmgtabergs.se

Säljare/projektledare

Pernilla Mattisson

010-459 80 56

pernilla.mattisson@tmgtabergs.se

Säljare/projektledare

Håkan Fridell

010-459 80 79

hakan.fridell@tmgtabergs.se

Säljare/projektledare

Jörgen Morthensson

010-459 80 60

jorgen.m@tmgtabergs.se

Säljare/projektledare

Roger Tärnerstig

0708-711480

roger.tarnerstig@tmgtabergs.se

Produktionschef

Peter Mattsson

010-4598090

peter.mattsson@tmgtabergs.se

Ritningar

Pernilla Grenander

010-459 80 81

pernilla.grenander@tmgtabergs.se

Prepress digital

Kent Eklund

010-459 80 65

kent.eklund@tmgtabergs.se

Prepress offset och digital

Krister Herbertsson

010-459 80 68

krister.herbertsson@tmgtabergs.se

Ekonomi

Birgitta Karlsson

010-459 80 54

birgitta.karlsson@tmgtabergs.se

Göteborg

Postadress

TMG Tabergs AB
Box 35
421 21 Västra Frölunda

Besöksadress

E A Rosengrens gata 15, Västra Frölunda

Kontakt

+46 10-459 80 00

info@tmgtabergs.se


Säljare

Emir Ganic

010-459 80 99

emir.ganic@tmgtabergs.se

Laholm

Postadress

TMG Tabergs AB
Box 203
312 22 Laholm

Besöksadress

Industrigatan 12, Laholm

Kontakt

+46 10-459 80 00

thomas.borggren@tabergmediagroup.se


Säljare

Thomas Borggren

010-459 80 95

thomas.borggren@tabergmediagroup.se

Öresund

Postadress

TMG Öresund AB
Flygaregatan 5, 212 39 Malmö

Besöksadress

TMG Öresund AB
Flygaregatan 5, 212 39 Malmö

Kontakt

+46 10-459 83 90

Jakob.grahn@tmgoresund.se


VD

Jakob Grahn

010-459 83 96

jakob.grahn@tmgoresund.se

Försäljning

Peter Olsson

010-459 83 91

peter.olsson@tmgoresund.se

Försäljning

Bengt Lussetti

010-459 83 93

bengt.lussetti@tmgoresund.se